6 מתנות שכל בן ירצה לקבל

רובוט
זוגיות ומשפחה

בנים, כמה קשה זה לבחור מתנות לבנים. זה תמיד מרגיש כאילו תמיד נבחר בסוף את המתנה הבנאלית, את כדור הרגל או הכדור סל. את הדמות האהובה עליו מהנוקמים או משהו בסגנון הזה.

אבל בזמן שבנים רבים ברחבי הארץ מקבלים מגוון רחב של כדורי רגל, אתם יכולים להביא את המתנה שתגרום לו להיגנב על באמת.

הנה 6 רעיונות למתנות מגניבות שישמחו כל בן ובן-

סט בניית מטוסים מנייר

אין אדם אחד בעולם שלא נתקל במטוס מנייר. אנחנו אישית יכולים להגיד לכם שאין לנו מושג איך לקפל נייר לצורת מטוס אבל זה לא אומר שלא נתקלנו בהם. אם אתם מחפשים מתנות לבנים שהם גם יצירתיות וגם מגניבות, סט בניית מטוסים זו מתנה כזו.

לוח קליעה למטרה- אלקטרוני

גם אם בהתחלה לא נראה לכם שמקבל המתנה התלהב ממנה, אנחנו יכולים להבטיח לכם, לחתום לכם, להישבע לכם שהוא לא יוכל לעזוב את הלוח לאחר שהתחיל. משחק סוחף, חברתי ומבקש ריכוז רב. לוח אלקטרוני יוכל לעזור לכם לספור את הנקודות שלכם.

רובוט קטן על שלט רחוק

כן כן, הגענו לעידן הרובוטים. אם בעבר היה לכם את הכלב הרובוטי שהיה עושה טובה שהוא נובח, הרי שהיום אתם יכולים לקנות ממש רובוט שיתקשר איתכם, זאת אומרת, עם הבן לו קניתם את המתנה, וליהנות מגאדג'ט מגניב ומעסיק לשעות רבות.

פוף מתנפח בצורת כדור רגל

אמנם אמרנו לכם שכדור רגל היא בחירה בנאלית, אך כדור רגל ענק שאפשר לשבת עליו וליהנות ממנו הוא ממש לא בנאלי. פופים רבים מקשטים חדרים רבים בעולם, אך פוף בצורת כדור רגל הוא לגמרי פוף שבנים היו רוצים בחדר.

מקלות תופים אלקטרוניים

אם אתם מכירים את הבן לו אתם קונים את המתנה ויודעים שהוא אוהב מוזיקה מאוד, אתם יכולים להעניק לו במתנה את מקלות התופים האלקטרוניים. כך, אתם מונעים מההורים שלו את הרעש האימתני של התופים ובו בזמן מאפשרים לו להבין כיצד פועלת מערכת תופים.

טלסקופ לטלפון

גם אם הבן לו אתם קונים את המתנה הוא לא המדען הראשון בכיתה, זה לא אומר שהוא לא יכול להיגנב ממדע. טלסקופ המתחבר ישירות אל מצלמת הטלפון ומאפשר לחקור ולראות מקרוב דברים שונים ומשונים יכול להפעיל את מערך החשיבה של הילד ולתת לו לחקור בעצמו.

אנחנו חייבים להודות שאחרי שהבאנו לכם את המתנות הללו, אנחנו קצת רוצים אותן בעצמנו. בזמן שציינו רק 6 רעיונות אנחנו בטוחים שהצלחנו להצית בכם רעיונות נוספים שאולי קשורים למשהו שאמרנו. כך או כך, הצלחנו להוכיח לכם שלא חייבים להיות בנאליים כשמדובר במתנות לבנים, אפשר למצוא המון מתנות יצירתיות אם רק יודעים היכן לחפש.