צימרים בצפון – לבחור את המקום הנכון בשבילנו

צימרים בצפון
כללי

עד תחילת שנות האלפיים, המונח צימרים כמעט ולא היה מוכר בישראל. ידענו מה זה בתי מלון, אכסניות, יחידות נופש, צימרים פחות היו דבר מקובל, בטח לא באזור הצפון.

כידוע, אחרי יציאת ישראל מדרום לבנון, החלה תקופה של שקט באזור אשר הביאה לפריחה של תיירות, שהובילה את תושבי המקום להקים צימרים בצפון כולו. מדובר על כמין יחידות נופש מאובזרות בכל טוב שמספקות חוויה ייחודית ומהנה לכל מי שמגיע לבקר באזור וללון בו.

היום כשאנחנו מחפשים צימרים בצפון, אנחנו יכולים ליהנות מיחידות נופש ייחודיות שכוללות בין היתר, ג'קוזי, סאונה, בריכות ועוד שורה ארוכה של מתקנים שונים בהם אפשר להשתמש וליהנות. הצימרים מיועדים הן לזוגות צעירים, משפחות, מבוגרים, וכן לקבוצות של חברים או חברות אשר רוצים לארגן לעצמם סופשבוע של כיף או אפילו מעבר לכך.

מאחר וקיים מבחר מאוד גדול של צימרים בצפון, עולה שאלה כיצד אנחנו יכולים לבחור את הצימר הנכון עבורנו, כיצד אנחנו יכולים לבחור את הצימר המועדף עלינו.

פרמטרים לבחירת צימר בצפון

ראשית, אנחנו נעשה את זה על פי המיקום של הצימר, איפה הוא ממוקם, עד כמה המקום אטרקטיבי. בדרך כלל נהוג לבחור צימרים במקום שקט ושלוו, מקום שמספק את האווירה המתאימה לנופש.

שנית, אנחנו נחפש צימר שמכיל את כל המתקנים המועדפים עלינו, בין אם זה ג'קוזי, בריכה, סאונה או כל דבר אחר, זה כמובן תלוי הן במה שאנחנו מחפשים והן במה שאנחנו צריכים, הרי ברור שאם אנחנו מגיעים לצימר עם משפחה הרי שהצרכים שלנו שונים מאשר אם אנחנו באים לצימר עם בן או בת זוג.

שלישית, חשוב שאנחנו נבדוק עד כמה הגישה אל הצימר נוחה. הרבה פעמים בעלי צימרים בוחרים ללכת עד הסוף עם המונח "לנפוש בטבע" ואז הצימר נמצא במקום שהגישה אליו היא לא בהכרח נוחה, דבר שיכול להפוך את כל החוויה להרבה פחות נעימה, הרבה פחות כיפית, וצריך לומר שבמקרים מסוימים גם הרבה יותר מסוכנת, לפחות בכל מה שקשור לתנועה.