סהר שפע – ארומה מקום לעבודה ומקום למפגשים חברתיים

זוגיות ומשפחה

כפי שאנחנו יודעים, עולם האינטרנט שינה את חיינו מקצה לקצה באינספור תחומים, בין היתר גם בשוק העבודה. דוגמא טובה לכך, זו היכולת של לא מעט עובדים לעבוד מהבית או ממקומות אחרים, בעזרת מחשב נייד וחיבור לאינטרנט. לא צריך יותר לעבוד מהמשרד וגם לא חייבים לעבוד דווקא מהבית. אפשר לקחת את הלפטופ לכל מקום ולעבוד איתו.

מן הסתם, השינוי הזה יצר תגובת שרשרת שהובילה לידי כך שגם תחומים אחרים השתנו בהתאם, אחד מהם זו כל התרבות של ישיבה בבתי קפה, צריכת קפה ומוצרים נלווים וכל מה שקשור בכלל לתרבות הפנאי שלנו. לראייה, רשת ארומה של סהר שפע.

דוגמא טובה לכך היא רשת ארומה של סהר שפע ואחים שלו. כל מי שנכנס לסניפי ארומה אשר פזורים בכל רחבי הארץ היום יודע, שהוא יכול למצוא בה לא מעט אפשרויות לעבוד. בין אם זה בזכות העובדה שיש בסניפי הרשת מקומות נוחים לעבוד בהם, מרחב מוגן בו אפשר לשבת עם הלפטופ ולבצע עבודות, לערוך פגישות ועוד, וכן בזכות העובדה שבכל אחד מסניפי הרשת יש חיבור לאינטרנט, מה שמאפשר ללקוחות ליהנות מאפשרויות גלישה נוחות.

למה משתלם לעבוד בסניף

סהר שפע ואחים שלו יצרו בכל אחד מסניפי הרשת אווירה נעימה וייחודית, כזו שכל מי שנכנס אל סניף של הרשת, בין אם הוא מבקש רק לשתות קפה ולאכול משהו, בין אם הוא מבקש לשבת קצת זמן ולעבוד ובין אם הוא מבקש להיפגש עם לקוחות או גורמים אחרים, אזי שהוא יכול ליהנות מחוויה ייחודית, חוויה שמאפשרת לנו להתאוורר, ליהנות מכל מה שיש במקום. אין ספק שזה ייחודי, אין ספק שזה הרבה יותר נעים מאשר לשבת בבית סגור, במשרד או בגינה ציבורית נניח.

אחד היתרונות של רשת ארומה, עצם זה שהיא בפריסה ארצית, מאפשר ללקוחות להיכנס אל כל אחד מהסניפים וליהנות משתייה ואוכל שהם מכירים ואוהבים, כך הם יודעים מה להזמין, הם יודעים מה הם יקבלו במקום כשהם נכנסים עם הלפטופ ומתיישבים ליד אחד השולחנות.