עו"ד ירושלים – למצוא עורך דין בצורה טובה

זוגיות ומשפחה

עו"ד ירושלים – למצוא עורך דין בצורה טובה

כשאנחנו נדרשים לבחור עורך דין לעניין כזה או אחר, עומדות בפתחנו לא מעט שאלות שיכולות להשפיע על הבחירה שלנו. למשל, עומדת בפתחנו השאלה, האם נכון לבחור עורך דין עצמאי, עורך דין שעובד לבדו או שמא נכון עבורנו לבחור עורך דין שפועל תחת משרד עורכי דין, והוא שכיר או שותף במקום.

שאלה אחת לא פחות חשובה היא, האם עלינו לבחור עורך דין מהאזור שלנו או שאין לזה חשיבות. נניח, אנחנו מתמודדים עם תביעה באזור ירושלים, בין אם מדובר בתביעה אזרחית או אחרת, האם אנחנו צריכים לבחור עו"ד ירושלים או ממקום אחר. זו שאלה אשר על פניו אין לה משמעות, הרי בעולם של אינטרנט, במדינה קטנה כמו ישראל, אנחנו תמיד יכולים לבחור עורך דין מאזור אחר וליהנות משירות לא פחות מקצועי. בכל זאת, יש לא מעט סיבות מדוע נכון יהיה לבחור עורך דין מהאזור שלנו,

לפני שנסביר מדוע נכון לבחור עו"ד מהאזור שלנו, למשל, עו"ד ירושלים, חשוב לומר שעצם זה שאנחנו מעוניינים לבחור בעורך דין מהאזור, לא אומר שאנחנו צריכים לבחור עורך דין פחות טוב, פחות מנוסה ופחות מקצועי. אנחנו צריכים להקפיד קודם כל על הפרמטרים של איכות, אנחנו צריכים קודם כל לשים דגש על זה ורק אחר כך על דברים אחרים, כמו למשל, מאיזה אזור אנחנו בוחרים את עורך הדין שלנו.

מדוע משתלם לבחור עורך דין מהאזור

יש כמה סיבות מדוע יהיה נכון מבחינתנו לבחור עורך דין מהאזור שלנו ולא מאזור אחר, גם אם מדובר באזור קרוב יחסית, וכן אפילו אם מדובר במקרים קטנים, פשוטים וסטנדרטיים מבחינה משפטית.

ראשית, אם אנחנו בוחרים עו"ד מהאזור שלנו, התקשורת איתו תהיה הרבה יותר פשוטה. אנחנו צריכים לזכור, קשר עם עורך דין לא יכול להתבסס רק על מיילים ושיחות טלפון. יש מפגשים, יש חלופת מכתבים ומסמכים דרך שליחים וכדומה. אלה דברים שהרבה יותר נוח והרבה יותר זול לעשות אותם, כשמדובר בעורך דין שהמשרד שלנו נמצא בעיר ולא במקום אחר.

שנית, מבחינת עלויות באופן כללי זה ישתלם לנו יותר לשכור עורך דין מהאזור שלנו ולא מאזור אחר. הרי, אם אנחנו נידרש לנסוע אליו בכל פעם או שהוא יצטרך להגיע אלינו, הרי שאלה עלויות לא קטנות כשמדובר בעורך דין שאיננו מהישוב או האזור שלנו. אנחנו צריכים לקחת את זה בחשבון, בוודאי אם מדובר בסיטואציה משפטית סבוכה שדורשת הרבה מאוד מפגשים פנים אל פנים וכן בסיטואציות משפטיות קלות, שזה לא משתלם לשלם עלויות כאלה.

שלישית, אם אנחנו מחפשים עורך דין מהאזור שלנו, יהיה לנו הרבה יותר קל לקבל עליו המלצות וחוות דעת מפי אנשים שאנחנו מכירים. זה יחסוך לנו סיטואציה בה אנחנו נידרש לשכור עורך דין שאנחנו לא מכירים ולא יודעים עד כמה הוא באמת מומלץ

ארבע, כשאנחנו בוחרים עורך דין מקומי, עורך דין שפועל באזור שלנו וכן באזור בו מתנהל המשפט, סביר להניח שיש לו קשרים טובים יותר, יש לו היכרות עם גורמים שיכולים לעזור לנו, הוא מאורע יותר בכל מה שקורה. זה חוסך זמן, וזה יכול להקל עלינו ברמות שונות.

לפני סיום, נדגיש, יש לנו הרבה מאוד כלים כיצד לבחור עורך דין לצרכים שלנו מהאזור בו אנחנו מתגוררים או עובדים. אנחנו יכולים להשתמש בכלים אלה בשביל לבחור את עורך הדין הטוב ביותר שיכול לייצג אותנו במקרה שלנו, כפי שאנחנו רוצים.