ריהוט יוקרתי

רהיטי יוקרה
כללי

ההגדרה של ריהוט יוקרתי, נקבעת על פי מאפיינים שונים. נכון, שבאופן עקרוני, בעיניי אחד ריהוט מסוים יהיה יוקרתי, ובעיניי אחר ריהוט זה לא יהיה יוקרתי ומשמעותי כל כך, אך מן הסתם יש מאפיינים שיכולים לקבוע מה זה בדיוק ריהוט יוקרתי.

לפני שנסביר מה זה וכיצד קובעים האם ריהוט מסוים הוא יוקרתי או לא, חשוב להדגיש, לא בכל בית אפשר וצריך בהכרח להשתמש בריהוט כזה, באופן טבעי יש בתים שלא יוכלו לעמוד בהוצאות לשם רכישת ריהוט כזה, ומצד שני, יש בתים שאם לא יהיה בהם ריהוט כזה, אז זה יפגע בעיצוב שלהם וגם ייצור מצב שדברים אחרים אשר משתלבים בסלון או בכלל בעיצוב של המקום, פחות יבואו לידי ביטוי, באופן שאנחנו מצפים שהם יבואו.

בכל מקרה, יהיה נכון להבין מה זה בדיוק ריהוט יוקרתי וכיצד אנחנו בוחרים ריהוט כזה לבית שלנו, באופן כזה שגם יענה על הצרכים הפרקטיים שלנו וגם על צרכי העיצוב.

המאפיינים של ריהוט יוקרה

המאפיינים של ריהוט יוקרתי באים לידי ביטוי בשלוש נקודות עיקריות. ראשית, הם אמורים להיות עשויים מחומר איכותי, חומר שנשמר זמן רב ולא כזה שיכול להיהרס בקלות, לא כזה שיכול להתפרק או להפוך לבלאי תוך זמן קצר. בדרך כלל ריהוט כזה יכול להחזיק שנים רבות, ואין צורך להחליף או לחדש אותו כל כך מהר.

שנית, ריהוט כזה בנוי בצורה מרשימה, מיוחדת, הוא מעוצב בצורה שונה, מקורית. כך אנחנו יכולים למצוא סלון פינתי מעוצב, כך אנחנו יכולים למצוא גם סלון מודרני או סלון קלאסי, העיצוב יהיה ייחודי, שונה, מרשים במראה שלו.

שלישית, מדובר בריהוט שיכול לשרת אותנו בדרכים שונים, ויכול להתאים למבנים שונים. לא מדובר במשהו כללי או בסיסי שיכול להתאים רק למבנה מסוים של סלון אלא הרבה מעבר לכך.

בשביל למצוא סלון כזה, אנחנו צריכים לפנות אל נגרייה או חנות רהיטים שמתמחה בתחום, כזו שאנחנו יכולים לסמוך על הצוות שלהם ובפרט אנחנו יכולים לסמוך על איכות הייצור והשירות שהם מספקים לנו, מהתחלת התהליך ועד סופו.