השכרת כסאות – להכין את עצמנו בצורה נכונה לאירוע

השכרת כסאות
כללי

על פניו הרעיון של השכרת רהיטים נשמע מוזר. הרי יש לנו רהיטים משלנו, בבית או בעסק, לשם מה אנחנו צריכים לשכור רהיטים מגורמים עסקיים שונים שעוסקים בכך? אך כפי שנוכל לראות בהמשך המאמר, מדובר בעניין רציני, בוודאי אם אנחנו רוצים לארגן אירוע בסדר גודל משמעותי.

השכרת רהיטים היא דבר מקובל בעולם האירועים, בפרט כשמדובר על אירועים שנערכים בבית או במקומות פתוחים, שאינם שייכים לגוף מסוים. למשל, אם מדובר בחוף ים, פארק או כל מקום פתוח אחר. אם אנחנו רוצים לארגן אירוע משלנו, אין לנו ברירה לפנות אל חברה מקצועית שתשכיר עבורנו רהיטים כאלה ואחרים.

דוגמא קלאסית אנחנו יכולים לראות במקרה של השכרת כסאות. סביר להניח שאם אנחנו רוצים לערוך אירוע, אפילו בחצר של הבית ולהזמין אליו למעלה מ-20 או 30 אנשים, אנחנו נהיה חייבים לשכור כסאות, אחרת לא יהיה לנו איפה להושיב את האורחים שלנו.

אנחנו יכולים כמובן לפנות לשכנים או לגורמים אחרים שישאילו לנו כסאות, אך זה גם עלול להיות לא פשוט, לא נוח, ייתכן מאוד שגם אחרי שנבקש לא נגיע לכמות הכיסאות שאנחנו צריכים. לכן מוטב כבר לפנות אל חברה מסחרית ולשכור ממנה את הכמות הנדרשת.

כיצד עושים את זה נכון

ראשית, אנחנו צריכים לדעת כמה כסאות עלינו לשכור. לשם כך, חשוב שאנחנו נדע כמה אורחים אמורים לבוא. רצוי תמיד לקחת מקדם בטיחות, כלומר לשכור כמות גדולה יותר של כסאות בשביל שלא יהיו לנו חוסרים.

שנית, אנחנו צריכים לבחור כסאות נוחים, כסאות שיהיה נעים לשבת עליהם. אנחנו לא צריכים כסאות מפוארים אבל כן חשוב שיהיה לאורחים שלנו נוח לשבת על הכיסאות במשך זמן.

שלישית, חשוב שאנחנו נפנה לחברה שתוכל להביא לנו את הכיסאות אל המקום בו אנחנו מתכוונים לערוך את האירוע, וכמובן היא תוכל לקחת אותם בחזרה בסוף האירוע. כך אנחנו לא נצטרך לבצע הובלה בעצמנו.

ארבע, רצוי לבחור כסאות שיהיו לא רק נוחים, אלא גם יהיה קל לנייד אותם וכן יתאימו מבחינת העיצוב, לאופי האירוע.