לימודים באוניברסיטה ישראלית

Studying at an Israeli university
כללי

השכלה גבוהה היא שאיפה הרווחת ברב צעירים רבים מכל העולם. הם רוצים לרכוש ידע, לכבוש פסגות כאשר המטרה היא כמובן להתפרנס בבוא העת ממקצוע נחשב ונחשק. אז נכון שיש אוניברסיטאות בכל העולם וכל אחד יכול להשתלב באוניברסיטה בארץ מולדתו. אך משום מה (משום מה?) קיימת מגמה הולכת ומתרחבת עם השנים, אשר בה אנחנו עדים לתופעה כי סטודנטים רבים מבקשים להגיע ללמוד דווקא בישראל.

האוניברסיטה הנבחרת בישראל

בישראל יש הרבה מקומות שם אפשר ללמוד ולהשכיל וגם להגיע רחוק. אך כאשר מדובר בסטודנט שהוא אזרח חו"ל, שם חשוב הרבה יותר לשים דגש על הבחירה במקום הלימודים המתאים כמו גם על צורת ההתנהלות של אותו מקום לימודים כי רק כך אפשר באמת להצליח ולהגיע למטרות הרצויות.

אנחנו כאן על מנת לספר לכם על אוניברסיטת בר אילן. האוניברסיטה הנחשבת ביותר בקרב סטודנטים מכל העולם. רבים מבקשים לבוא ולרכוש השכלה דווקא שם. יש לכך כמה וכמה סיבות טובות.

  • אוניברסיטה שמסייעת לסטודנט להתאקלם – באוניברסיטת בר אילן מושם דגש על התאקלמות קלה ומהירה של הסטודנט. ישנו צוות מיוחד האמון בדיוק לצורך כך כאשר הוא מעניק את המענה המושלם לכל סטודנט המגיע ללמוד בשעריה. המטרה היא לגרום לכך כי הסטודנט יצליח להתגבר על הרתיעה הטבעית שנוצרת כאשר פוגשים אנשים ממנטליות שונה לחלוטין מכל מה שהם הכירו עד כה, כאשר באופן כזה מצליח הסטודנט להתאקלם בחברה הישראלית וליהנות ממנה. אם הדבר הזה לא היה נעשה, זה היה גורם לכ כי כל הקבוצה שהגיע מחו"ל תתכנס בתוך עצמה ותבנה לעצמה את חיי החברה משלהם כאשר לא יהיה להם כל שיג ושיח עם החברים ועם התושבים בישראל.
  • אוניברסיטה שמסייעת להצליח בלימודים – מלבד הסיוע החברתי והטכני ישנן גם הסיוע מבחינת ההצלחה בלימודים והשילוב במערך. הסטודנטים מחו"ל מופנים לקורסים מיוחדים, הם מקבלים המלצות על סדנאות שיוכלו לסייע להם ולמעשה הם נהנים מהרבה מהלכים שנועדו כולם לרפד להם את הדרך עד להצלחה.

study in israel university – סטודנט המעוניין להגיע רחוק, עשי למצוא את עצמו מגשים את חלומו דווקא בין כתליה של אוניברסיטת בר אילן.