יאכטות להשכרה

שיטט בהרצליה
כללי

רבים מבקשים לציין אירועים מיוחדים בדרכים שונות. אחת היותר מיוחדות וכיפיות היא באמצעות קיום האירוע על גבי יאכטה המפליגה בים. הים מספק אתר מושלם הכולל שקט אינסופי, רקע נהדר ומראות טבע מיוחדים. את כל אלו, ואלמנטים אחרים,  לא ניתן לקבל על היבשה. ניתן לקיים אירועים פרטיים ומשפחתיים דוגמת ימי הולדת, ימי נישואין, הצעות נישואין, מסיבות רווקות, ולחילופין, אירועים עסקיים, ימי גיבוש חברתי ועוד. יאכטות להשכרה מוצעות בנסיבות שונות החל משעות ספורות ועד לימים רבים לטובת הפלגות ארוכות טווח בים התיכון.

ניתן לקבל יאכטה להשטה עצמית ויש צורך להציג רישיון משיט, וניתן לקבלה עם סקיפר וצוות נוסף שתפקידו לשרת את האורחים ולסייע בכל מה שצריך. ניתן לצאת להפלגה בשעות הבוקר עם זריחה או לעשותה לקראת שקיעה כאשר במהלכה ניתן לראות את השמש צוללת לתוך האופק וצובעת את השמיים בגווני אדום, צהוב וכתום נהדרים. כאן ניתן לגלוש אל הערב והלילה ולשוט בדומיה מול אורות החוף הנפרסים. שעות אלו מספקות אווירה רומנטית מאוד.

חוויה עצומה

בני זוג, למשל, הניצבים על הסיפון עם כוס יין, חווים את תנודות הגלים הקלה ושומעים את פילוח החרטום זוכים לחוויה יוצאת דופן וחזקה המעצימה ומחזקת את הקשר שביניהם. הים הרגוע, מסמל יותר מכל את ההתנתקות הטוטלית מענייני היום יום השוטפים. משום כך, רבים בוחרים לעצמם תחביבים הקשורים בו. שייט בהרצליה על יאכטה הוא אחר המורכבים שבהם בגלל הצורך ברישיון משיט ובגלל ההתעסקות הרבה סביבו. לאלו אשר אין באפשרותם לרכוש אחת יקרה קיים השירות של יאכטות להשכרה. כך יכולים מספר סקיפרים להשכיר אחת ולצאת לים.

ניתן לקבלן בגדלים ונפחים שונים על פי הצורך, כמות האנשים והרצון. ניתן לשלב בכל שייט כזה מזון מגוון, החל מכיבודים, נשנושים, ושתייה חריפה, חמה וקרה ועד לארוחות מפנקות עליהן עמלו שפים ואשר מוגשות על ידי אנשי הצוות. בכל מקרה, מובטחת חוויה מיוחדת המשלבת מיקום אירוע נהדר, מפגש עם חברים קרובים ויקירים ונופי ים וחוף מהממים. הסקיפר הינו בעל ניסיון רב וכל יאכטה מאובזרת היטב בכל הציוד הנדרש כולל ציוד בטיחות.